Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lista chętnych osób do wystąpienia do SAP

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    zawieszenie

    Witam
    Panowie i Panie (nie mogę wykluczyć, że i takowe kryją się pod nikami) rozwiązanie podsunął kolega czajnior na stronie 21, pierwszy post wątku o zawieszeniu. Uderzamy do ASO.

    Forum - Octavia Club Polska
    www.kawapelnaslonca.pl

    Komentarz


    • #52
      Zamieszczone przez trasat23
      Uderzamy do ASO.
      Dokładnie, jak zadzwoniłem żeby się umówić na przegląd to wspomniałem o zawieszeniu i od razu usłyszałem "tak znamy problem do sprawdzenia i ew wymiany amortyzatory tylne" tak więc jadę 01.08.2014 na przegląd i zobaczę co ustalą i jak sprawa wygląda przebieg ~ 30 kkm auto z '13r MY '13
      Pozdr. Przemek

      Komentarz


      • #53
        miałem wymieniane amortyzatory jakieś pół roku temu nic nie dało..
        ja im będe mówił o uszczelce z tylnej klapy..
        Po moich testach wychodzi że to coś z klapą, uszczelką nie tak

        Komentarz


        • #54
          Zamieszczone przez mcandy
          kylo76... czy zgłaszałeś to w serwisie na Piaseckiej? Bo ja dzisiaj ponoć byłem pierwszym?!
          Zależy co (wierz mi lub nie oni zawsze mówią, że to pierwsze zgłoszenie)? Wodę w drzwiach tak, myśleli, wysłali zapytanie do SAP, dostali podobno procedurę rozwiązującą problem, zastosowali ją i stwierdzili, że jest ona do ... niczego. Trzeba przyznać, że im trochę zależy. Próbowałem ich naciągnąć na dołożenie czujnika zmierzchu. Pomlaskali, nawet próbowali, ale wymiana pokrętła włącznika świateł to pryszcz, trzeba jeszcze podciągnąć kable i zaprogramować komputer.
          W tym tygodniu jadę do Żagla na poprawki tapicerki więc może im jeszcze zgłoszę dudnienie z tyłu. Na Danelczyka nie mam na razie czasu.
          O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

          Komentarz


          • #55
            dopisuję się obiema "ręcami"

            Komentarz


            • #56
              Proszę i mnie dopisać... Tego jeszcze nie robiłem na gwarancji.
              Beż Cappuccino, Ambition, 1,2 TSI CJZA, Amazing i parę dodatków..
              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78334

              Komentarz


              • #57
                Zamieszczone przez Arturos1984
                Proszę i mnie dopisać... Tego jeszcze nie robiłem na gwarancji.
                Kolego, a możesz napisać co już na gwarancji robiłeś w swojej Skodzinie? Czysto informacyjne, może i ja zaszaleję ;-)

                Komentarz


                • #58
                  Dziś podczas próby naprawy buczącej klimy został mi wymieniony moduł od tempomatu- jakaś akcja serwisowa, choć powiadomienia listownego nie dostałem...
                  O3 1,4 TSI 140KM Elegance
                  Pakiet Amazing, Sunset, Webasto, Park Assist 2.0,
                  Przebieg-ponad 25 000 km ...

                  Komentarz


                  • #59
                    Robertos1, zapraszam do mojego showroom na czwartej stronie jest wszystko opisane.
                    Beż Cappuccino, Ambition, 1,2 TSI CJZA, Amazing i parę dodatków..
                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78334

                    Komentarz


                    • #60
                      Arturos1984 - wyrazy współczucia, u mnie na szczęście z opisanych przez Ciebie tematów nic nie ma miejsca. Oby się wszystko dobrze skończyło.

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X